خانه / اخبار / آموزش بازیگری رایگان یکی از جوایز شرکت کنندگان در مسابقه ستاره ۲۰

آموزش بازیگری رایگان یکی از جوایز شرکت کنندگان در مسابقه ستاره ۲۰ 162


پذیرفته شدگان مرحله دوم مسابقه بازیگری ستاره 20 برای ورود به مرحله سوم آموزش رایگان بازیگری می بینند.


فاطمه ثمرقندی، طراح و مجری طرح و دبیر شورای آموزش مسابقه ستاره ۲۰ در گفت و گو با ستاد طلاع رسانی این مسابقه گفت: ما در طراحی مسابقه ستاره ۲۰ تمام جوانب را برای ورود افراد به عرصه بازیگری مورد بررسی قرار دادیدم و به این نتیجه رسیدیم که لازمه موفقیت فرد برای بازیگری علاوه بر استعداد ذاتی داشتن دانش است به همین سبب تصمیم گرفتیم بخش آموزش رایگان را به مسابقه اضافه کنیم.

وی افزود:به همین منظور شورای عالی آموزش ستاره ۲۰ متشکل از فاطمه ثمرقندی، کارگردان، رامین نواب پور تهیه کننده، حسن فتحی رییس هیأت داوران، دکتر محمود عزیزی داور و مدرس، هایده حائری داوری و مدرس، محمد حاتمی و سهیل مقیمی مدیر مدرسه عالی پارسان تشکیل جلسه داد.

ثمرقندی در مورد نحوه آموزش پذیرفته شدگان مرحله دوم اذعان داشت: برنامه های مورد نظر این شورا بیشتر کارگاهی بوده است و پذیرفته شدگان در یک زمان دو روزه آموزش های کلیدی را در زمینه بازیگری دریافت خواهند کرد. البته اگر شرکت کنندگان علاقه مند باشند که از دیگر خدمات مدرسه پارسان استفاده کننده با اعلام کد آموزشی از تخفیف های مربوط به ستاره ۲۰ بهره مند خواهند شد و این امکانی است که ستاره ۲۰ برای شرکت کنندگان فراهم کرده است.

 

 

شرکت کنندگان در مسابقه بازیگری ستاره 20

شرکت کنندگان در مسابقه بازیگری ستاره ۲۰

مدرسه عالی هنر پارسان با تکیه برعلوم روز سینما و هنرو برگزاری دوره هایی متناسب با استانداردهای بین المللی یکی از مراکز معتبر در زمینه آموزش هنرهای دیجیتال  است که به عنوان حامی نسل جوان علاقه مند به هنر در این مسابقه بزرگ تلویزیونی شرکت دارد .

گفتنی است مسابقه بزرگ بازیگری «ستاره ۲۰» به تهیه کنندگی رامین نواب پور و کارگردانی فاطمه ثمرقندی بزرگترین مسابقه هنری به ویژه در زمینه بازیگری است. این مسابقه از هفتم فروردین سال ۹۴ ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات و مراحل این مسابقه می توانند به نشانی www.setareh20.com مراجعه کنند.

یادآور می‌شود؛ شرکت کنندگانی که به مرحله سوم راه پیدا کردند با تماس تلفنی برای حضور در این مرحله مطلع خواهند شد. افراد می توانند در صورت داشتن هرگونه سوالی با ایمیل مسابقه به نشانی info@setareh20.com در ارتباط باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>