خانه / بازتاب ستاره 20 در رسانه ها / نوروز ۹۴ با مسابقه بازیگری «ستاره ۲۰»

نوروز ۹۴ با مسابقه بازیگری «ستاره ۲۰» 97


بانی فیلم آنلاین: مسابقه و جشنواره بزرگ بازیگری «ستاره 20» پس از ایام فاطمیه و در نوروز 94 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.


به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره و مسابقه ستاره ۲۰، تدوین مرحله دوم مسابقه بازیگری شبکه نمایش به پایان رسید و این مسابقه از نوروز ۹۴ پس از ایام فاطمیه از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد. در این مرحله بیش از چهار هزار نفر در تست حضوری شرکت کردند که تنها ۱۰ درصد این افراد توانستند وارد مرحله سوم شوند. مسابقه بازیگری ستاره ۲۰ در چهار گروه داوری شد که محمود عزیزی، چنگیز جلیلوند، رضا رویگری، هایده حائری، نسرین مقانلو، فریبا کوثری، رامسین کبریتی و پژمان بازغی داور را برعهده داشتند. حسن فتحی ریاست هیات داوران این مسابقه را برعهده دارد.

img_2
مسابقه بزرگ بازیگری ستاره ۲۰ از بزرگترین مسابقات استعدادیابی در عرصه هنر سینما و تلویزیون است که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران کلید خورده است. پیش تولید و تولید مسابقه بازیگری ستاره ۲۰ بیش از یک سال به طول انجامید و ضبط مرحله دوم به مدت ۱۰ روز در سالن سبز محیط زیست پارک پردیسان انجام شد.
مسابقه ستاره ۲۰ با اجرای بیژن بنفشه خواه از ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه نمایش سیما خواهد رفت. رامین نواب پور تهیه کنندگی مسابقه ستاره ۲۰ را برعهده داشته و فاطمه ثمرقندی طراح و مجری طرح این مسابقه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>