درباره مسابقه

 ” جشنواره و مسابقه بزرگ تلویزیونی ستاره ۲۰ “

 

setare20-logo-medium

شبکه نمایش با هدف ایجاد نشاط بیشتر در سطح جامعه و همچنین توسعه سرمایه های انسانی در حوزه فرهنگ و هنر ، اقدام به تولید و برگزاری مسابقه بزرگ انتخاب بازیگر با عنوان “مسابقه بزرگ ستاره ۲۰″ نموده است. این مسابقه که در مقیاس کشوری برگزار خواهد شد فرصت ارزنده ای است جهت شناسایی و پرورش استعدادهای بازیگری و ایجاد زمینه حضورموفق ایشان در حوزه تولیدات سینمایی و تلویزیونی.

«ستاره ۲۰» از شیوه و ساختار مسابقات بزرگ تلویزیونی استفاده کرده است و یک ساختار ترکیبی از مسابقه تلویزیونی را صورت بندی کرده است که شاید بتوان به جرات آن را یکی از بهترین مسابقات تلویزیونی دانست. مسابقه ای که هم واجد جذابیت های ظاهری و بصری، طراحی صحنه بسیار جذاب و تکنولوژیک است و هم از حیث مضمون و درونمایه دارای محتوایی غنی و قابل قبول است.
نحوه برگزاری مسابقه

این مسابقه با فراخوان رسمی از متقاضیان (در سطح کشور) آغاز شده است. در این بخش هریک از متقاضیان پس از ثبت نام در وبسایت و پذیرش شرایط مسابقه،یک فیلم حداکثر ۱۰۰ثانیه ای از بازی خود تهیه نموده و نسبت به بارگذاری آن در وبسایت رسمی ستاره ۲۰ اقدام می نماید.
•  مرحله اول مسابقه :

در مرحله اول مسابقه، فیلمهای ارسالی از سوی متقاضیان در اختیار کمیته داوران قرار خواهد گرفت تا نظرات خود در خصوص برگزیدگان این مرحله را از طریق کاربرگ داوری در اختیار ستاد اجرائی مسابقه قراردهند.

پس از اعلام رسمی اسامی پذیرفته شدگان از طریق وبسایت مسابقه، ایشان می باید نسبت به ثبت نام مرحله دوم (مسابقه حضوری) اقدام نمایند.
•  مرحله دوم مسابقه :

برگزیدگان مرحله قبل در این مرحله به اجرای حضوری توانمندی های خود در حضور داوران می پردازند تا بدین ترتیب برگزیدگان به مرحله سوم راه یابند.
•  مرحله سوم مسابقه :

در این مرحله شرکت کنندگان به گروه های مختلف تقسیم شده و بر اساس ژانرهای انتخابی و سناریوهای مشخص به ایفای نقش پرداخته و انواع آزمون های بازیگری از ایشان به عمل خواهد آمد. در انتهای این مرحله و بر اساس آرای داوران تعدادی از شرکت کنندگان علاقمند وارد مرحله نیمه نهائی جشنواره می شوند.

مجری و داوران این مسابقه از میان چهره ها و اساتید شاخص حوزه بازیگری و سینما انتخاب شده اند که بر اساس یک فرایند و الگوریتم کاملا علمی و حرفه ای به انتخاب و آموزش استعدادها خواهند پرداخت.
•  مرحله چهارم مسابقه (مرحله نیمه نهایی) :

نفرات منتخب مرحله دوم در یک بازه زمانی مشخص زیر نظر اساتید و چهره های شاخص حوزه بازیگری و سینما آموزش خواهند دید تا آمادگی حضور در مرحله نیمه نهایی را پیدا کنند. مراحل آموزش این عزیزان نیز ضبط و گزیده های آن در طول برنامه پخش خواهدشد. در پایان این مرحله ۲۰ نفر به عنوان برندگان مسابقه معرفی خواهند شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی