شرایط شرکت در مسابقه

ستاره 20

چه رده سنی مجاز به شرکت در مسابقه ستاره ۲۰ هستند؟

حداقل سن برای شرکت در مسابقه ستاره ۲۰ پانزده سال تمام است. افرادی که قصد دارند در این مسابقه شرکت کنند ۷۲ ساعت پس از ورود اطلاعات به سایت فرصت دارند تا به همراه فیلم خود صفحه اول و دوم شناسنامه را بارگذاری کنند.

چه کسانی رضایت نامه محضری باید داشته باشند؟

افرادی که سن آنها هنوز ۱۸ سال تمام نشده است باید از قیم قانونی خود برای شرکت در مسابقه ستاره ۲۰ رضایت نامه محضری داشته باشند. البته تنها افراد زیر ۱۸ سال نیستند بلکه خانم‌ها در صورتی که مجرد هستند از پدر یا قیم قانونی و در صورتی که متأهل هستند از همسر خود باید رضایت نامه محضری داشته باشند.

متن رضایت نامه به شرح زیر است:

اینجانب…………… پدر/همسر………………. رضایت خود را از شرکت وی در مسابقه بازیگری ستاره ۲۰ اعلام می دارم. حضور وی در برنامه تلویزیونی ستاره ۲۰ و انتشار فیلم بازیگری …………. از نظر اینجانب بلامانع است.

امضا و اثر انگشت به همراه مهر محضر

شرکت کنندگان در مسابقه بازیگری ستاره 20

فیلم‌های شرکت کنندگان چگونه باید باشد؟

زمان فیلم های بارگذاری شده در سایت نباید بیشتر از ۱۰۰ ثانیه باشد و اگر فردی فیلمی بیشتر از این زمان ارسال کرد از مسابقه حذف خواهد شد. حجم فیلم های ارسالی نیز باید حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.  پیش از ثبت نام فرم ثبت نام را بادقت بخوانید. گفتنی است پس از بارگذاری فیلم در سیستم ستاره ۲۰ تمام حقوق مادی و معنوی فیلم شما به ستاره ۲۰ تعلق خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی