خانه / اخبار / پخش مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ شبکه نمایش از شبکه سوم سیما

پخش مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ شبکه نمایش از شبکه سوم سیما 58


مسابقه بزرگ ستاره 20 به عنوان نخستین مسابقه در زمیته بازیگری از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی مسابقه و جشنواره بزرگ “ستاره ۲۰″، با توجه به استقبال گسترده و کم نظیر از مسابقه بازیگری شبکه نمایش و همچنین به دلیل تقاضای بسیاری از علاقه مندان و شرکت کنندگانی که در سراسر ایران هنوز به سیستم دیجیتال برای دیدن شبکه نمایش مجهز نشده اند، سیمای جمهوری اسلامی ایران به منظور احترام به مخاطبان خود اقدام به باز پخش این مسابقه بازیگری شبکه نمایش از شبکه سوم سیما کرده است.
طبق اعلام شبکه نمایش این مسابقه بعد از ماه مبارک رمضان هر هفته روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۹ تا ۲۰ از شبکه سوم سیما بازپخش خواهد شد.

 

index
مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ به تهیه کنندگی رامین نواب پور و کارگردانی فاطمه ثمرقندی و با حضور حسن فتحی به عنوان رییس هیئت داوران در زمینه بازیگری با بیش از ۲۰ هزار شرکت کننده از شبکه نمایش آغاز شده است. این  مسابقه  در نهایت ۲۰ برگزیده خواهد داشت که در یک سریال تلویزیونی به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین سه نفر برگزیده مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ که با رای بینندگان انتخاب خواهندشد در یک فیلم سینمایی بازی خواهند کرد.
سری دوم مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ به زودی آغاز خواهد شد و افرادی که  علاقه مند به شرکت در این مسابقه هستند پس از اعلام زمان ثبت نام می توانند بر اساس موضوعات خاص و ضوابطی که اعلام خواهد شد فیلم ۱۰۰ ثانیه ای از خود ضبط کرده و بر روی سایت ستاره ۲۰ آپلود کنند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی این مسابقه به آدرس www.setareh20.com  مراجعه کنند.

2 نظر درباره “پخش مسابقه بزرگ ستاره ۲۰ شبکه نمایش از شبکه سوم سیما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>